Aplikacje do zarządzania, systemy CRM

Chcesz usprawnić procesy lub obieg dokumentów w swojej firmie? A może potrzebujesz narzędzia sprzedażowego obsługującego relacje z klientami? Nic prostszego. Wykonamy dla Ciebie dedykowaną aplikację, która wzmocni pozycję Twojej firmy.

Realizujemy systemy CRM w oparciu o najnowsze technologie programowania. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie oparte jest na realizacjach skomplikowanych projektów dla firm z różnych sektorów.

Począwszy od aplikacji typowo handlowych, obsługujących kontakty z klientami, a skończywszy na projektach wspomagających procesy aktywizacyjne połączone z raportowaniem do instytucji państwowych.

Pracę nad aplikacjami realizujemy na podstawie procesów wytyczonych na etapie planowania. Koordynator projektu czuwa nad terminami i techniczną poprawnością wykonania powierzonego zadania. Po przykłady prac zapraszamy do działu portfolio.

Dzięki naszemu doświadczeniu Twoja firma uniknie strat związanych z przeciągającymi się projektami i naprawą błędnych realizacji.

Wśród projektów przez nas zrealizowanych były m.in. aplikacje do zarządzania procesem aktywizacji finansowanych przez Urzędy Pracy, systemy zarządzania relacjami z klientem, system zarządzania rozliczeniami i prowizjami.

Podobają ci się projekty?

Masz pytanie dotyczące naszej pracy?

napisz do nas