label with fb logo
label with snapchat logo
label with googleplus logo
label with instagram logo
label with pinterest logo
label with rss logo
label with twitter logo
label with YouTube logo

Prowadzenie profili w mediach społecznościowych

Szukasz nowych klientów? Chcesz zaprezentować swój produkt i dotrzeć z nim do jak największej liczby odbiorców? My pomożemy. Zajmujemy się obsługą profili społecznościowych oraz dedykowanymi działaniami marketingowymi.

Eksperci mówią, że w najbliższych czterech, pięciu latach cały social web zmieni się w jedną społeczność internetową. Doprowadzi to do umocnienia się pozycji konsumentów, którzy wiele ze swoich decyzji będą uzależniać od wiedzy pozyskanej ze swoich sieci społecznych.

Nasz zespół prowadzi działania angażując się w każdy rodzaj dyskusji. Skupiamy się na przedstawianiu wysokiej jakości treści, postujemy, rozmawiamy z konsumentami na profilach marek i poza nimi. Optymalizujemy i analizujemy profile. Dodatkowo korzystamy z narzędzi monitoringu w celu wychwytywania wszelkich wzmianek o danej marce.

iconography

Tworzymy konta i dbamy o wizerunek

iconography iconography iconography iconography iconography iconography

Kampanie reklamowe
w mediach społecznościowych

WWszystkie działania marek wspieramy kampaniami w mediach społecznościowych. Posiadamy rozwinięte kompetencje w obszarze social media performance. Rozliczamy się tradycyjnie i w modelach efektywnościowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Budujemy relacje z klientami

Tworzymy aplikacje

Jaki cel ma realizować twoja aplikacja? Gromadzić fanów? Zwiększać aktywność na fanpage Twojej marki? Wspierać komunikację? Doradzimy i zrealizujemy pomysł, który przyniesie wymierny efekt Twojej kampanii.

iconography

Wsłuchujemy się w potrzeby Twoje i Twoich klientów

iconography iconography

Gry i konkursy

Projektujemy gry i konkursy uatrakcyjniające profile marek w mediach społecznościowych. Precyzyjnie analizujemy użytkowników i dobieramy takie mechanizmy, które mają szanse wywołać intensywne zaangażowanie.

Otwórz się na nowe możliwości

Masz jakieś pytania?
Chętnie odpowiemy

Państwa wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

iconography iconography iconography iconography iconography

Śledź nas na portalach społecznościowych